Що Таке Хакатони І Чому Їх Варто Використовувати Під Час Освітнього Процесу

Зараз Віталіна працює дизайн менеджеркою у компанії Dremten. Її основні задачі це спілкування з клієнтами, управління дизайн процесом, перевірка дизайну, презентація зробленої роботи клієнту. З 2021 року Віталіна бере участь у хакатоні від NASA, але вже у якості менторки й допомагає новачкам у роботі над їхніми проєктами. Віталіна із задоволенням ділиться своїм досвідом і знаннями та допомагає учасникам втілювати їхні ідеї в життя. Володимир Стаценко, fifty eight років, викладач фізико-технічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Команда вирішила вперше спробувати свої сили у такому форматі й перемогла. Застосунок набув особливої популярності в Сінгапурі, Малайзії, Тайвані, Індонезії та на Філіппінах. Сьогодні на платформі одночасно продається понад 60 мільйонів позицій. Уявіть собі фрезерувальника, який приборкав Python і вивчив мову програмування.

Детальніше про ці та інші заходи, які уже стали частиною історії нашого міста, читайте в матеріалі на сайті rivne-trend.in.ua. Але хакатон – це “антипрокрастинаторський” формат, тобто він виключає тижні балачок та місяці підготовки. При грамотній роботі, яку допоможуть організувати ментори, учасники не матимуть шансів даремно провести час. Розмови, обговорення також будуть, але більш конкретні і по суті.

Комп’ютери з доступом до інтернету, потужний wi-fi, достатня кількість розеток або фліпчарти, папір і маркери – залежно від конкретних форм роботи. Можливо – вивчити глибше специфіку партнерських компаній. Гроші – класичне рішення, але багатьом також буде цікаво провести тиждень в головному офісі партнера Хакатона або познайомитися з ключовими розробниками компанії.

Іноді створені на хакатоні розробки купуються більшими компаніями. Восени 2022 року після кількарічної перерви Національний університет водного господарства та природокористування організував хакатон креативних індустрій. Темою заходу стала «Співпраця університету та міста». Під час хакатону команди студентів, які складалися з 3-5 осіб, працювали над власноствореними проєктами на задану тематику. Проєкти мали бути націлені саме на вектор розвитку університету поряд з містом. Напрям проєктів – довільний, від IT, маркетингу до архітектури.

Офіційний веб-сайт Національного університету «Львівська політехніка». Придбали комплекти програмованих електронних модулів та датчиків з широким спектром можливостей для учнів. Вже готуються разом з учнями збирати власні прилади для вимірювання, сканування, фіксації даних, розуміти фізичну і математичну суть явищ, програмувати і складати власні STEAM-пристрої, «розумні теплиці» тощо. “Сильні, як земля” — це документальний проєкт про звичайних незвичайних українців.

Цього року ліцей працює у форматі “онлайн з очними консультаціями”, а торік навіть і консультацій не було – лише дистанційка. Під час цього івента їм вдалося впровадити протоколи передачі та захисту даних IPv6 і IPSEC. А сам хакатон вийшов настільки успішним, що куратори проекту стали організувати такі заходи набагато частіше. В рамках заходу молоді студенти-стартапери хакатони з усієї країни будуть презентувати свої проекти для перших осіб держави, можливо і президента. Також будуть представники телеканалів і компаній, які відомі всім. Престижний вищий навчальний заклад регулярно проводить хакатони, де обдаровані студенти можуть заявити про себе і отримати гранти на навчання і навіть в майбутньому пропозиції від роботодавців.

Призом за перемогу на хакатоні може бути фінансова або будь-яка інша підтримка для розвитку проєкту. Це важливо, адже в Україні багато розумних і проактивних людей, чиї рішення можуть стати рушієм важливих суспільних змін, варто їх лише підштовхнути та підтримати. Для будь-якого фахівця участь у хакатоні — можливість перевірити свій максимум. Це виклик і експеримент, для якого на роботі не завжди є час. Плюс на хакатоні ви можете обмінятися ідеями, побачити, як працюють інші, дізнатися про новий спосіб, метод будь-чого — загалом це однозначно інвестиція у свій розвиток як професіонала. Тому рішення України проводити у себе Хакатон варто лише вітати й сподіватися на успішний розвиток цієї ініціативи в подальшому.

  • НАТО найрішучішим чином засудило війну росії проти України, яка значною мірою підриває міжнародну безпеку та стабільність і є грубим порушенням міжнародного права.
  • На мій погляд, ключем до нашої успішної участі в Національному оборонному хакатоні була добре згуртована команда.
  • Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
  • Окремі фахівці та навіть цілі агентства – креативні, які пропонують рішення, як ефективно протистояти ворожій дезінформації.
  • Також уже зараз важливо, щоб залучені до ООС підрозділи різних відомств, які фактично є партнерами, розуміли одне одного та ефективно взаємодіяли.
  • Завдання учасників – запропонувати їх нестандартні рішення, у т.ч.

На щастя, сьогодні такі можливості доступні для всіх. Світ не декларує вибір професії «одна на все життя, аж допоки смерть чи пенсія не розлучить», а вимагає знайти діло до душі та реалізувати власні ідеї. Учасники отримують досвід, можливість співпраці та обміну знаннями, а також шанс працювати над цікавими проєктами. Деякі хакатони також пропонують призи для переможців. Участь у хакатонах стала ознакою активної громадянської позиції, професіоналізму та бажання зробити світ кращим. Усе більше соціологів, громадських активістів, юристів, лінгвістів, маркетологів та інших галузевих спеціалістів обирають саме такий формат.

Його вперше почали вживати розробники OpenBSD та Sun Microsystems. Це захід, під час якого IT-спеціалісти активно та згуртовано працюють над розв’язанням певної проблеми. З часом ці заходи вийшли за межі сфери IT та стали активно використовуватися в рекламі, маркетингу, цифровій медицині тощо. Також варто використати можливості всередині вашої компанії. Ми звернулися за консультаціями до наших колег, і завдяки цьому змогли отримати додаткові знання та пришвидшити нашу підготовку, що дуже допомогло під час самого хакатону.

Для прикладу, GroupMe з’явилася на хакатоні конференції TechCrunch Disrupt 2010. Уже за рік її купила компанія Skype за 85 мільйонів доларів. “Цей проєкт допоміг сформувати родину АНТС, бо ми бачили дуже тісну взаємодію та взаємодопомогу. Сподіваюся, що переможці ознаменують пришвидшення історичної Перемоги України. HALLI – це більше ніж виявлення та впровадження інновацій на місцевому рівні, надання підтримки для впровадження проєктів, це взаємодія для Перемоги України». 02 Виберіть комфортну локацію для заходу та забезпечте робочі місця.

Учасників або поділять на команди, або ж вони будуть приходити командами – це залежить від того, як їх відберуть. За словами організаторів, учасникам допомагатимуть менторські сесії. Менторами мають стати українські, французькі та німецькі експерти. До складу журі конкурсу також долучатимуть іноземних фахівців.

що таке хакатони

Саме ці мої вміння й знадобилися мені на першому хакатоні у 2018 році одночасно для 2-х команд. Майбутнім учасникам варто також зібрати наявну інформацію на тему хакатону. Дуже важливо заздалегідь подивитися, які вже є варіанти розв’язання проблеми, що вже зроблено, які є зауваження до поточних рішень і що потрібно допрацювати. Він розповідає, що зазвичай хакатони тривають два дні — розпочинаються у п’ятницю ввечері, а закінчуються ввечері в неділю, після того як команди продемонструють свої напрацювання та проєкти.

Організатори стверджували, що ми будемо працювати над актуальними викликами для наших військових. Це стало для нас достатньою мотивацією, щоб долучитися до змагання. У Естонії на душу населення більше стартапів, аніж будь-де у галактиці. Тут безліч можливостей для розвитку проєктів і їхньої інкубації. Спільно з програмою e-Residency у вересні цього року організували масштабний Digital Nation Hackathon на острові Вормсі.

що таке хакатони

До слова, дана подія реалізовувалася в межах грантового проєкту «Town and Gown 2.0» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

що таке хакатони

Найнагальнішим наразі завданням є створення єдиної інтегрованої системи управління та розвідки. Такі змагання, добре відомі в Альянсі, також є місцем обміну досвідом і навчання для ІТ-фахівців. Суть Хакатону – знайти краще рішення за трьома напрямками завдань – моделювання, кодування та в комбінованих задачах. Зокрема, це об’ємний аналіз великих масивів даних, аспекти міжвідомчої взаємодії, комунікації поміж окремими структурними підрозділами, захищеність такої взаємодії. Також – розгортання об’єднаних мереж для проведення операцій. Словом, завдання ці близькі до практичних викликів, які можуть вирішувати фахівці ІТ-галузі.

Переможці отримають винагороди та необхідну підтримку під час доопрацювання та запуску свого проекту. Власне кажучи, це можливість повного занурення за пару днів вплинути на сферу, яка вас цікавить, створивши конкретне рішення і представивши його світу.

Варто зазначити, що рівень усіх представлених проєктів виявився дуже високим. Оскільки захід носив змагальний характер – було обрано три команди-переможці. Участь в хакатоні взяло близько 80 людей з усіх куточків України. Але, певно, найбільше ми завдячуємо здатності правильно розподілити завдання. Ми вміємо визначити, хто із нас є найсильнішим у чому, та призначили завдання відповідно до цих сильних сторін.

Церемонію нагородження TIDE NATO Hackathon 2023 можна переглянути тут. Нагородження (визначення переможців, надання зворотного зв’язку).

“Від імені всієї команди проєкту “All inclusive work” дякуємо Інституту Регіонального Розвитку за організацію та проведення Хакатону на високопрофесійному рівні. Хочемо зазначити,що всі проєкти, які представляли команди вартували уваги і були актуальними. Ми щасливі ,що саме наш проєкт є серед переможців та дякуємо у віру в нас, а усім бажаємо успіхів в наступних проеєктах”, – поділилася своїми враженнями Ярина Танчак, представник команди, яка посіла 2-ге місце. Цю ідею підтримали всі заклади освіти, які долучилися до хакатону. Наприклад, у гімназії № 107 “Введенська” батьків, які хотіли на день стати учнями, об’єднали в реальний клас, у якого був класний керівник. Вчительки спеціально розробляли для них окремі конспекти уроків, а батьки відповідали на питання.

Як це втілити на практиці – сьомий рік поспіль демонструють учасники й учасниці фестивалю партнерства “Освітній хакатон”. Школи, що долучаються до заходу, упродовж тижня організовують різні активності, наприклад, міняються ролями – коли вчительки й вчителі сідають за парти, а батьки пишуть конспекти уроків. Або ж у школі втілюють проєкти, про які давно просили адміністрацію батьки й діти. У такий спосіб батьки по-іншому сприймають школу й замість критики пропонують підтримку. –  У кожному з цих відомств є власна автоматизована система, і напевно не одна.

Related Articles

Топ-20 Онлайн-курсов По Веб-дизайну С Нуля: Рейтинг Обучения На Web-дизайнера

Они могут курировать конкретный модуль или определенный раздел на крупном сайте. Веб-дизайнеры трудятся на пересечении творчества, e-commerce и технологий. Ребятам нравится делать креативные функциональные и…

Responses

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *